300 gün sonra kocasının kadın olduğunu anladı

Endonezya'da bir kadın, kocasının kılık değiştirmiş bir kadın olduğunu ancak düğünlerinden 10 ay sonra öğrendiğini iddia etti.
 Tarih: 24-06-2022 23:26:49
300 gün sonra kocasının kadın olduğunu anladı

Endonezya'dan Nur Aini isimli 22 yaşındaki genç kadın Mayıs ayında bir online flört uygulamasından Ahnaf Arrafif isimli şahısla tanıştı. Ahnaf Arrafif kendisini Nur Aini’ye kendisine bir eş arayan bir iş insanı olarak  tanıttı.  

ABD'de eğitim alan bir cerrah olduğunu ve kısa süre önce İslam'ı seçtiğini söyleyen Ahnaf Arrafif, Nur Aini'ya evlenme teklif etti. 

Tanışmalarından 3 ay sonra dini nikah ile evlenen ikili, damat gerekli belgeleri sunamadığı için resmi nikah kıyılamıyordu. 

Ancak kendisi evraklarıyla ilgili hiçbir şey sağlayamamaya devam ettikçe ve Nur Aini'nin ailesinden sık sık para istemeye devam ettikçe aile kuşku duymaya ve sorular sormaya başladı.

Bu durumdan rahatsız olan Ahnaf Arrafif eşini alıp Güney Sumatra'daki Lahat'a gitti. 

Oradayken, birkaç ay boyunca Nur Aini'yi eve hapsetti ve başkalarıyla etkileşime girmesini yasakladı. Mali durumlarını da kendisinin kontrol edeceğini söyledi. Bir süre sonra Nur Aini'nin annesi endişelenip Jambi polisini arayınca, tüm gerçek ortaya çıktı.

Polis Sorgusunda Ortaya Çıktı

Polis sorgusu esnasında Ahnaf Arrafif'nin, gerçek adının baş harfleri E.Y. olan bir kadın olduğu ortaya çıktı. 

Nur Aini'nin ailesi 10 aylık evlilik boyunca, 16.537 sterline karşılık gelen 300 milyon IDR değerinde dolandırıldıklarını iddia etti. 

Dolandırıcının 14 Haziran Salı günü Endonezya'daki Jambi Bölge Mahkemesi'ne çıkarılmasının ardından hikayesini sosyal medyada paylaşan Nur Aini, cinsellikle ilgili yöneltilen sorulara, eşinin her zaman ışıkları kapattığını ve seks yapmadan önce gözlerini bağladığını söyleyerek cevap verdi. 

Polise, eşinin onu memnun etmek için ellerini kullandığını söylediğini, ancak şimdi E.Y.'nin cinsel ilişki sırasında delici cinsel araçlar kullandığından emin olduğunu ekledi.

Dava şimdi Jambi Bölge Mahkemesi'nde devam ediyor. E.Y. kendisine yöneltilen birçok suçlamadan ilki olan bu dava sonucu 10 yılı aşkın hapis cezasına çarptırılabilir. | © DerVirgül 

Etiketler
  Kaynak: Haber Merkezi
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Yaşam Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI