Altı yaşındaki kızıyla birlikte trenin önüne atlayan baba, eski eşini kızlarını öldürmekle tehdit etmiş

Avusturya’da altı yaşındaki kızı ile trenini önüne atlayarak intihar eden baba, eski eşini kızlarıyla tehdit ettiği ve bu nedenden dolayı hapis cezası aldığı ortaya çıktı.
 Tarih: 13-01-2022 16:57:41
Altı yaşındaki kızıyla birlikte trenin önüne atlayan baba, eski eşini kızlarını öldürmekle tehdit etmiş

Aşağı Avusturya eyaleti Sollenau kasabasında, 38 yaşındaki baba ile 6 yaşındaki kızına güney demiryolu hattında tren çarpması sonrasında her ikisi de olay yerinde can vermişti. Yapılan araştırma sonucunda, adamın çocuğunu da alıp intihar ettiği anlaşıldı. 

Sollenau'da 38 yaşındaki adam ve altı yaşındaki kızının tren çarpması sonucu ölmesinin ardından, polis soruşturmalarına Perşembe günü devam edildi.

Bu arada, 38 yaşındaki adamın geçen Kasım ayında bir mahkeme tarafından zaten mahkum edildiği öğrenildi. 15 Kasım 2021'de Wiener Neustadt Bölge Mahkemesinde şiddetli zorlama ve tehlikeli tehditlerden dolayı on iki ay şartlı hapis ve 720 Euro koşulsuz para cezası aldığı tespit edildi. 

Bölge mahkemesinin o zamanki müzakere masasına göre, asıl suçlama, diğer şeylerin yanı sıra, "kızını öldürmekle" tehdit ederek "Eski eşi birlikte yaşamaya zorlamak" fiili. Adam geri birleşmek için öz kızını öldüreceğini söylediği kaydedildi. | © DerVirgül

Etiketler
  Kaynak: DerVirgül
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Niederösterreich Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI