Gazeteci Muharrem Sarıkaya, ses teknikerine belediye başkanın yanında tokat attı

Muharrem Sarıkaya, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile konuşurken ses ayarı yapan teknikere tokat atarak büyük bir skandala imza attı. O anlarda Fatma Şahin'in şaşkın ve tepkisiz kaldığı görüldü.
 Tarih: 19-12-2021 15:07:52   Güncelleme: 19-12-2021 15:11:52
Gazeteci Muharrem Sarıkaya, ses teknikerine belediye başkanın yanında tokat attı

Gaziantep'in kurtuluşunun 100. yılı nedeniyle kente giderek Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile röportaj yapan Muharrem Sarıkaya'nın, o anlarda ses teknikerine tokat attığı görüntüler sosyal medyaya düştü.

Görüntülerde Fatma Şahin ile konuşan Muharrem Sarıkaya'nın işini yapmaya çalışan ses teknikerine dönerek bir anda tokat attığı görülüyor.

Gazeteci Muharrem Sarıkaya, tokat attıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi Fatma Şahin'e bir şeyler söylemeye devam ediyor.

Ekranlarda sakin ve güleryüzlü bir isim olarak tanınan Muharrem Sarıkaya, bu çirkin hareketiyle ilgili henüz açıklama yapmadı.

Öte yandan, o anlarda Fatma Şahin'in ise şaşkın ve tepkisiz kaldığı görüldü.

Muharrem Sarıkaya'nın ses teknikerine tokat attığı anlara ilişkin görüntüleri Gazeteci Talat Atilla Twitter hesabından paylaştı.

Atilla paylaştığı görüntüler hakkında "Rezalet! Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in karşısında Gazeteci Muharrem Sarıkaya ses teknikerine tokat atıyor.
Yazıklar olsun!" notunu düştü.

Etiketler
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Medya Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI