Viyana’da ilginç kaza

Viyana polis aracına, Federal Devlet Demir Yolları [ÖBB] treni çarptı… Polis memurları aracı tren raylarının üzerine park ettikleri söyleniyor…
 Tarih: 20-09-2022 20:13:43
Viyana’da ilginç kaza

Viyana Handelskai'de tuhaf bir trafik kazası meydana geldi. Sabah 09:00 civarında, Viyana Eyalet Polisinden devriye memurları, doğrudan mavi ışıklı bir tren yoluna park etti. Bir ÖBB treni park halindeki araca doğru hızla ilerlerken, tüm gücüyle fren yapması, polis memurlarını bir felaketten kıl payı kurtardı. 

Viyana Eyalet Polisi'nin basın sözcüsü Christopher, "Yaralı bir kişi nedeniyle yapılan bir operasyon sırasında, yetkililer kaza mahalline mümkün olan en kısa sürede ulaşmak acil durum araçlarını rayların bulunduğu alana park etti" dedi.

Kısa bir süre sonra bir ÖBB yük treni hızla araca yaklaştı, ancak makinist hızlı bir şekilde tepki vererek sert fren yapmaya başladı. Acil frenlemeye rağmen, birkaç ton ağırlığındaki ÖBB treni, polis arabasına çarptı - ancak trenin sürücüsü bir felaketi kıl payı önleyebildi. 

Sanki bir mucize gibi, polis arabası neredeyse tamamen zarar görmedi - tren arabaya sadece hafifçe dokundu. Kazada kimse yaralanmadı. | © DerVirgül

Etiketler
  Kaynak: Haber Merkezi
  YORUMLAR 0 Yorum YORUM YAP
Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Viyana Haberleri
HABER ARŞİVİ
Tüm Anketler
Web sitemize nasıl ulaştınız?
BİZİ TAKİP EDİN
  • YUKARI