Sinema önünde cinayet

Avusturya’nın Wiener Neustadt kentinde sokak ortasında üç el ateş edilerek öldürülen 34 yaşındaki adamın Türk vatandaşı olduğu söylendi.

Sinema önünde cinayet

Cumartesi’yi Pazara bağlayan gece Wiener Neustadt Cine Nova Center’ın önünde 34 yaşında Ankaralı Türk vatandaşı, silahlı bir kişi tarafından vuruldu.

Sinema kompleksinin önünde gece 00:30 sularında üç el ateş edilerek öldürülen kurbanın katil zanlısının hala firarda olduğunu belirten Wiener Neustadt polisi, arama çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Aşağı Avusturya Eyalet Emniyet Müdürlüğü pazar sabahı Wr. Neustadt’ta bir cinayet işlendiğini doğruladı: Polis sözcüsü Stefan Loidl, “Kurban 34 yaşında bir erkek” dedi. Polise göre Türk vatandaşı bir tabanca ile öldürüldü. Saldırganı arama çalışmaları halen devam ediyor diye ekledi.

500 Euro için mi öldürüldü?

DerVirgül’ün edindiği bilgilere göre, cinayet alacak verecek meselesi nedeniyle işlendi. Ailesi ve çevresinin, olayı haber bültenlerinden öğrenmemesi için ismini vermediğimiz 34 yaşındaki kurbanın katil zanlısının da yine bir Türk vatandaşı olduğu bilgisine ulaştık. Polis şu saatlere kadar zanlının bulunamadığını belirterek, zanlının Macaristan’a kaçtığı yönünde bilgi edinildiğini söyledi. | ©DerVirgül

Yayınlama: 24.09.2023
Düzenleme: 26.09.2023
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.