Kendilerini köpek olarak tanımlayan yüzlerce insan bir araya geldi

Berlin’de kendilerini köpek olarak tanımlayan yüzlerce kişi bir araya gelip birbirlerine uluyup havladı. Yüzlerce kişinin birlikte uluyup havladığı ilginç anlar kameraya böyle yansıdı.

Kendilerini köpek olarak tanımlayan yüzlerce insan bir araya geldi

Almanya’nın başkenti Berlin’de bulunan Potsdamer Platz tren istasyonu, köpek maskeleri takmış genç insanların tuhaf gösterisine ev sahipliği yaptı. Folsom Europe adlı BDSM ve deri altkültürü sokak fuarı kapsamında gerçekleşen etkinlikte katılımcılar, köpek kostümleri giyerek birbirlerine uluyup havladı.

Haberin videosu: 

Folsom Europe adını verdikleri bu olay, çeşitli fetişlere ilgi duyan eşcinsel erkekleri çeken yıllık bir BDSM ve deri alt kültürü sokak fuarı sırasında meydana geldi. Bu belirli fetişe “köpek oyunu” deniyor ve bu bireyler, çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu kostüm giyiyorlar. Çoğu kendilerini köpek olarak görmüyor, ancak fetiş kostümü giyiyorlar.

Bu yılın Folsom Europe etkinliği 6 Eylül’den 10 Eylül’e kadar sürdü. Son gün, ‘Puppy Games by Pups & Dogs Berlin- Brandenburg’ ve bir fetiş teknesi turunu içeriyordu. Trans-tür insanlar kendilerini insan olarak değil, belirli hayvanlar veya mitolojik varlıklar olarak kimliklendiriyorlar.

Yayınlama: 23.09.2023
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.