Vakıfbank ve Büyükelçilikten İftar Daveti

Vakıfbank International AG ve Türkiye’nin Viyana Büyükelçiliği, başkent Viyana’da iftar daveti verdi.

Vakıfbank ve Büyükelçilikten İftar Daveti

Vakıfbank International AG, Türkiye’nin Viyana Büyükelçiliği ile birlikte geçtiğimiz perşembe günü özel bir iftar yemeği düzenledi.

Vakıfbank International AG tardından basına yapılan açıklamada, Avusturya ile iyi ilişkilere dikkat çekilerek şu sözlere yer verildi: “Türkiye ile Avusturya arasındaki kültürel ve ekonomik bağların pekiştirildiği bu önemli etkinlik, özellikle Avusturya bankacılık sektöründen, büyük kurumsal müşterilerden ve siyasi ile diplomatik çevrelerden 60 seçkin misafiri ağırladı.

Ramazan ayının birlik ve beraberlik ruhu çerçevesinde gerçekleştirilen iftar yemeği, iki ülke arasındaki dostluk ve saygı bağlarının güçlü bir göstergesi oldu.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Avusturya Büyükelçisi Sayın Ozan Ceyhun’un açılış konuşmasında iki ülke arasındaki olumlu ilişkiler vurgulandı, Vakıfbank International AG Genel Müdürü Taner Ayhan ve Avusturya Sanayi Federasyonu Baş Ekonomisti ve Economica Ekonomik Araştırma Enstitüsü Yönetici Direktörü Sayın Dr. Helmenstein, iki ülke arasındaki ekonomik potansiyeli ve henüz keşfedilmemiş büyük fırsatları dile getirdiler. VakifBank International AG” | ©DerVirgül

Yayınlama: 23.03.2024
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.